איתור כלי נעילה נכון

כלי נעילה בעידן המודרני, כלי נעילה הפכו מתוחכמים יותר ויותר. הודות לצמיחה הנפיצה של שיטות בניית נעילה DIY (עשה זאת בעצמך). כיום, ניתן לקנות ולהשתמש בקלות כמעט בכל סוג של בורר מנעולים – החל מפטישים פשוטים ועד מקדחות מיוחדות ואפילו התקני GPS המאפשרים לבוני נעילה לקרוא חריצי נעילה ברמת דיוק גבוהה יותר ממה שניתן להשתמש בכלים עם עיצובים קונבנציונליים יותר. למרות זאת, ישנם מספר גורמים חשובים שיש לקחת בחשבון בעת קנייה או בחירה של כלי.

סוגים שונים של כלי נעילה

קודם כל, יש לבחור בין כלי אלחוטי לבין כלי המשתמש בכבל מאריך. באופן אידיאלי, יש לבחור כלי אלחוטי כפי שהוא קל לשימוש. לעתים קרובות עצמאי, מגיע עם סוללות נטענות. ובדרך כלל מספק מגוון של מהירויות ועומקי פעולה. מצד שני, כלי כבל צריך להיות מחובר למקור חשמל ויש לו סוללה נטענת. זה עושה את זה יותר נוח לשימוש, אם כי זה גם מגביל את יכולת התמרון של בונה המנעול, במיוחד בעת שימוש בכלי הדורש מגע ישיר עם המנעול, מנעולן בבת ים. כלים אלחוטיים יש גם להגיע ארוך יותר, לפעמים המשתרע על פני מטר אחד אורך.

שנית, בוררי נעילה צריכים לחפש כלים שקל להתקין ולפרק. למרות שאין זה חיוני לרכוש את הדגם היקר ביותר. יש לנסות למצוא כלים שמגיעים עם הליכי התקנה פשוטים, כגון אלה שמגיעים עם כבלים. בורג או מתאם הצמדה. חלק מכלי ההיי-טק של ימינו מגיעים גם עם תוכנה המאפשרת למשתמשים להתקין מנעולים חדשים מרחוק.

שלישית, למרות שזה אולי נראה קל יותר לחפש חלקי סכין השירות הישן כדי ליצור בורר מנעול מותאם אישית. זה רעיון רע. סכיני שירות ישנים זולים וקלים לנזק. כמו כן, לקוטפי מנעולים מסוג זה יש שיעור כשלים גבוה. כלים שימושיים יותר הם אלה שניתן לרכוש בקלות בכמויות גדולות, במחירים נוחים.

כלי נעילה

המשך טיפים

רביעית, בוררי נעילה צריכים לחפש כלים בעלי קיבולת של פתיחת לפחות שני סוגים של מנעולים. רוב הכלים המודרניים יש את היכולת להתמודד עם deadbolts והן סיכות. אבל רבים מוגבלים רק סיכות. בעוד מנעולנים יכולים לפעמים להחליף מנעולים אחרים עבור מנעולים יקרים ופחות מעשיים. פעולה זו חושפת את לקוחותיהם לסיכון של שבירת מנעול. חשוב שבוני מנעולים יציעו שירותים מעשיים ויעילים.

חמישית, בוררי מנעולים צריכים לחפש כלים שקל לתחזק. זה צריך להיות אפשרי לזהות ולתקן כל נזק או קורוזיה על הכלים, כמו גם לשפץ אותם בעת הצורך. בדרך זו, בונה המנעולים לא יצטרך לבזבז זמן ומשאבים בניסיון לתקן כלים פגומים. כמו כן, כלים כאלה צריכים להישמר נקיים ומשומנים בזמן שאינם בשימוש.

לסיום – כללי הברזל

שישית, כלי קוטף מנעולים צריכים להיות בטוחים וקלים להובלה. בוררי מנעולים צריכים להיות מסוגלים לטפל בהם בקלות ובמהירות בעת הובלתם ממיקום אחד למשנהו. הם יכולים גם להפיק תועלת מכלים בעלי יכולת של קידוח בו-זמנית. פטיש והסרת סיכות. בדרך זו, יהיו להם פחות סיכויים לפגוע בכלים שלהם או לפגוע בעצמם. בנוסף, כלים כאלה צריכים להגיע גם עם מנעולים או מנגנוני פתיחת טיפה.

שביעית, בוררי מנעולים צריכים גם לחפש כלים קלים להתקנה ולתחזוקה. בימינו, רוב הכלים הללו ניתנים באמצעות חנויות לבניית מנעולים. מספר כלים אלה מגיעים עם מדריכים המותאמים במיוחד לשימושים הספציפיים שלהם. פעולה זו מבטיחה שמשתמשים ילמדו את הדרך המתאימה לשימוש בכלים.
פעולה זו תהפוך את העבודה לקלה יותר, והיא עשויה גם להפחית את משך הזמן שהושקע בקידוח. פטיש או הסרת מנעולים.
זה מועיל כי משתמשים יהיו נוטים יותר להשלים עבודות מהר יותר עם פחות טרחה.

ניווט באתר kodo
ריהוט למספרה
מידע חופשי
ריהוט למספרה מאיפה מתחילים

ריהוט למספרה נחשב לאחד הדברים החשובים ביותר בתפעול העסק- זה מעניק את הפנים למספרה ומאפשר ללקוחות להרגיש בנוח כאשר הם מגיעים למקום. סוג הרהיטים בהם